ev işyeri ofis temizliği villa fabrika banka inşaat temizliği  kocaeli, izmit, temizlik, derince, derince, körfez, gölcük, gebze, yarımca, sapanca, pamukova, bekirdere, izmit sanayi ,taraklı, kandıra, firması, şirketi, hizmetleri, şirketleri,
İzmit Temizlik Firması Kocaeli ev ofis temizliği şirketi
temizlik temiz temizliği temizlikci temiz temz temzi temizler
Uzmanlık Alanlarımız

Kocaeli Temizlik Firması
İzmit Temizlik Firması
Temiz izmit
Temiz Kocaeli
Temizlik Şirketi
Temizlik Firmaları
Kocaeli Temizliği
Yüzeylerin Temizliği

·Temizlik sırasında olabildiğince çok yüzeye ulaşmak için, hareket edebilen eşyalar yerlerinden oynatılır.

·Vakumlu süpürge ile toz kaldırmadan süpürülür.

·Süpürme sonrası arap sabunlu su ile ıslatılmış paspasla silinir.

·Uzun süre temizlenmemiş, kalıcı kirler bulunan ortamların temizliği özen ister. Yerlerin önce ıslatılarak, spatula gibi kazıyıcılar yardımıyla, mekanik olarak temizlenmesi gerekebilir.

·Mobilyaların tozları, nemli bezle silinir. Lekeler varsa, yüzeyi bozmayacak özel temizleyiciler ya da deterjan kullanılarak temizlenmeli, kuru bez ya da nemli bezle son bakım yapılmalıdır.

·Fayans yüzeyler her gün arap sabunlu nemli bezle silinir. Sabunsuz bezle durulanır.

·Camlar, çerçeveler ve kapılar, en geç ayda bir, arap sabunlu su ile ıslatılmış bezle temizlenir ve sabunsuz bezle durulanır.
Kapı kolları, banko ya da merdiven kenarı gibi çok kişinin ellerinin değdiği yüzeyler, önce sıcak su ve arap sabunuyla, daha sonra dezenfektan eklenmiş suyla silinir.

·Perdeler ve diğer kumaş materyal en geç iki ayda bir çamaşır makinesinde uygun programla yıkanır ya da gerekirse kuru temizleme yapılır.
·Pano, tablo, ayna, abajur ve radyatör petekleri de temizlenecek yüzeyler
arasındadır ve mobilyalar gibi temizlenir.

·Akıtmayan naylon torbalar ile birlikte kullanılan çöp kovaları, en geç haftada bir, mekanik temizlik yapıldıktan sonra deterjanlı su ile fırçalanarak temizlenir, kurulanır.

--------------------------------------------
İlgili Kelime:
temizlik nedir dinde temizlik islamda temizlik dinimizde temizlik temizlik şirketleri temizlik ve sağlık temizliğin önemi çevre temizliği temizlik şirketleri izmir temizlik şirketleri konya temizlik şirketleri fiyatları temizlik ürünleri temizlik malzemeleri ev temizliğikocaeli temizlik firması, izmit temizlik firması, temizlik firması, kocaeli, izmit, bina temizliği, büro temizliği, soyaş, soyaş, soy-aş, sertifikalı temizlik firması,

temizlik fiyatları, temizlik fiyat teklifi, en temiz teklif, temizlik teklif formu
0262 321 24 61
0541 628 41 61
    444 41 61
K A M P A N Y A
İthal Şampuanla
Koltuk Yıkama
150 TL.